Londen

In NIBC Londen ligt onze kracht in de focus op de sectoren (Infrastructure & Renewables, Food, Agri, Retail & Health en Telecom, Media, Technologie & Services), en in de financiering en advisering op het gebied van infrastructuur en duurzame energie, aandelenfondsenbeheer op het gebied van infrastructuur, leveraged financing en onderpandbeheer voor derden in het kader van minder kredietwaardige, gedekte en ongedekte schuldbewijzen. NIBC Londen is ook belangrijk voor de distributie-activiteiten van NIBC als kredietverschaffer en als tussenpersoon op de kapitaalmarkten. 

Contact NIBC London

NIBC Bank N.V.
11th Floor
125 Old Broad Street
London EC2N 1AR
United Kingdom

T +44 207 375 7777
F +44 207 588 6483
E-mail NIBC London

Persoonlijk contact 

Chief Country Officer
Annemiek Hofland
+ 44 207 375 7887
annemiek.hofland@nibc.com

Primary Participations and Secondary Loan Trading
Joost Bonarius
Head of Distribution UK
+44 207 375 7855
joost.bonarius@nibc.com

Capital Markets Distribution
Joost Bonarius
Head of Distribution UK
+44 20 7375 7855
joost.bonarius@nibc.com

Infrastructure & Renewables
Mark Shenton
+44 207 375 7932
mark.shenton@nibc.com

Food, Agri, Retail & Health
Brian Magson
+44 207 375 7717
brian.magson@nibc.com

Telecom, Media, Technology & Services
Nils Schaffner
+44 207 375 7718
nils.schaffner@nibc.com

Leveraged Finance
Izmar Kaler
+44 207 375 7900
izmar.kaler@nibc.com

Leveraged Finance Markets
Herman Guelovani
+44 207 375 7884
herman.guelovani@nibc.com

NIBC Infrastructure Partners / Investment Management
Darren Kyte
T +44 20 7375 7930
darren.kyte@nibc.com

Like deze pagina op